Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″][bt_text]

Ermila Motion Gold to jedyna w swoim rodzaju, super lekka maszynka do strzyżenia włosów w klasie Premium o niezwykłych, użytkowych właściwościach. Przeznaczona jest dla niezwykłych kreatorów fryzur, dla których hasło Poczuj prawdziwe Emocje jest wyrazem ich życiowych pasji.
Posiada rewolucyjny uchwyt nożycowy, który umożliwia pracę z maksymalną kreatywnością. Żadna maszynka konkurencji nie przewyższy Motiona swoją ergonomią. Motion gwarantuje absolutne bezpieczeństwo pracy maszynką. Ermila Motion Gold to wersja limitowana doskonale znanej Maszynki Ermila Motion. Kolor złoty jest uwieńczeniem mistrzowskiej klasy i nowoczesnego designe. Ermila Motion Gold dostępna jest w wyjątkowych zestawach z walizką z trymerem Ermila Motion Nano.

W Ermila Motion zastosowano nowy, wysokiej jakości profesjonalny nóż ze stali szlachetnej „Made in Germany” ze zintegrowaną regulacja długości cięcia 0,7 – 3 mm. Szerokość ostrza 46 mm.
Praca maszynką jest niezwykle łatwa i przyjemna dzięki nowoczesnej technologii czas pracy po pełnym naładowaniu maszynki wynosi 90 min.

W maszynce Ermila Motion zastosowano:
• funkcja szybkiego ładowania w ciągu 45 minut,
• trwałe i bardzo wydajne akumulatory litowo-jonowe bez efektu pamięci
• wielostopniowy wskaźnik naładowania akumulatora ( system faz świateł)
• przełącznik z wbudowana kontrolką ładowania
• system szybkiej wymiany ostrza
procesor sterujący silnikiem pozwala na uzyskanie stałej siły cięcia niezależnie od stanu akumulatora czy cech włosów
• dodatkowo w komplecie znajduje się sześć nakładek dystansowych 3, 6, 9,12,18, 25 mm, zestaw do pielęgnacji ostrza, ładowarka.
• wymiary maszynki Ermila Motion : 192 x 48 x 57 mm.
• waga jedynie 270 g.

[/bt_text][bt_button text=”Przejdź do sklepu” icon=”f037″ url=”https://www.sklep.silog.pl/maszynki-motion-i-nano-w-walizce,3,4801,7688″ target=”no_target” style=”dark” size=”small” width=”normal” el_class=”” el_style=””][/bt_button][/bt_column][/bt_row][/bt_section]

Rekomendowane artykuły