Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″]

Zapraszamy do kolejnej odsłony naszej ekologicznej akcji. Między 29 sierpnia, a 9 września możecie zadbać o środowisko równocześnie oszczędzając pieniądze. Jak to zrobić?

Należy wziąć udział w akcji „Bądź eko z Silogiem” – przynieść do nas na Wiertniczą 149 na warszawskim Wilanowie stary, zużyty elsktrosprzęt fryzjerski lub kosmetyczny i kupić nowy z aż 40% rabatem. Jeśli nie chcecie dokonywać zakupu, za wasz elektrośmieć dostaniecie od nas upominek.

Serdecznie zachęcamy was do udziału w akcji, bo problem utylizacji sprzętu elektrycznego to ważna sprawa. Elektrośmieci zawierają substancje, które mogą być bardzo szkodliwe dla środowiska naturalnego. W skrajnych przypadkach substancje przedostające się do gleby w wyniku nieodpowiedniej utylizacji takiego sprzętu mogą spowodować zatrucie organizmów ludzi i zwierząt. Dlatego tak ważne jest przekazywanie elektrycznych odpadów do specjalnych puntów, w których zostaną one poddane procesom recyklingu, a szkodliwe substancje w odpowiedni sposób unieszkodliwione.

[/bt_column][/bt_row][/bt_section]

Rekomendowane artykuły