Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

Zapraszamy do akcji „Bądź eko z Silogiem”. To okazja do zrobienia wiosennych porządków i kupienia nowego elektro sprzętu nawet 40% taniej!

Na czym polega akcja? Na wymianie starego, zużytego elektrosprzętu fryzjerskiego lub kosmetycznego na nowy w bardzo korzystnej cenie. Starą np. maszynkę lub frezark do utylizacji należy przynieść do Centrum Pięknych Włosów Wiertnicza 149 na warszawskim Wilanowie, CPW Białystok ul. Kaczorowskiego 7/9 lub przekazać naszym doradcom handlowym, wówczas można skorzystać z super oferty na nowy sprzęt – otrzymując nawet do 40% rabatu.

Serdecznie zachęcamy was do udziału w akcji, bo problem utylizacji sprzętu elektrycznego to ważna sprawa. Elektrośmieci zawierają substancje, które mogą być bardzo szkodliwe dla środowiska naturalnego. W skrajnych przypadkach substancje przedostające się do gleby w wyniku nieodpowiedniej utylizacji takiego sprzętu mogą spowodować zatrucie organizmów ludzi i zwierząt. Dlatego tak ważne jest przekazywanie elektrycznych odpadów do specjalnych punktów, w których zostaną one poddane procesom recyklingu, a szkodliwe substancje w odpowiedni sposób unieszkodliwione.

Na które sprzęty otrzymają Państwo rabat w ramach naszej akcji?

Rekomendowane artykuły