Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

Rozjaśnianie włosów to proces, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością w salonach fryzjerskich na całym świecie. Dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym składnikom, pudry rozjaśniające przeszły ogromną ewolucję, oferując nie tylko skuteczne działanie, ale także ochronę i pielęgnację włosa. Oto przegląd dwóch najnowszych produktów, które zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny.

Puder Rozjaśniający z Nanopigmentami

Puder rozjaśniający nowej generacji, wzbogacony nanopigmentami, to prawdziwy przełom w koloryzacji włosów. Nanopigmenty te pozwalają na osiągnięcie najczystszej bieli, dzięki czemu możemy uzyskać idealny, jednolity kolor bez niepożądanych żółtych odcieni.

Zalety:

  1. Wysoka Zawartość Olejku Arganowego: Olejek arganowy, znany ze swoich wyjątkowych właściwości pielęgnacyjnych, chroni i nawilża włókno włosa. Podczas procesu rozjaśniania, włosy nie tylko stają się jaśniejsze, ale również zyskują niesamowitą miękkość i gładkość.
  2. Kwas Hialuronowy i Keratyna Kaszmirowa: Te składniki nie tylko rozjaśniają, ale także regenerują włosy. Kwas hialuronowy głęboko nawilża, a keratyna kaszmirowa wzmacnia strukturę włosa, zapobiegając jego łamliwości.
  3. Fioletowe Nanopigmenty: Dzięki nim możliwa jest błyskawiczna korekta niepożądanych żółtawo-pomarańczowych tonów, co pozwala na uzyskanie idealnie chłodnego, jasnego odcienia.

Bezpyłowy Puder Rozjaśniający z Czarnym Pigmentem

Kolejną innowacją jest bezpyłowy puder rozjaśniający, który dzięki czarnemu pigmentowi najnowszej generacji, umożliwia rozjaśnienie włosów aż o 9 odcieni. Jego formuła została wzbogacona o pigmenty z węglem aktywnym, które skutecznie eliminują żółto-pomarańczowe refleksy, pozostawiając włosy w idealnym odcieniu.

Zalety:

  1. Technologia Pigmentu z Węglem Aktywnym: Węgiel aktywny działa jak magnes na niepożądane żółte tony, neutralizując je i zapewniając chłodny, jasny kolor.
  2. Wegańska Formuła: Produkt jest w 100% wegański i bogaty w olejek Acai oraz fitokeratynę. Olejek Acai jest znany ze swoich silnych właściwości antyoksydacyjnych, które chronią włosy przed uszkodzeniami, natomiast fitokeratyna wzmacnia i regeneruje włókno włosa.
  3. Technologia PLEX: Zapewnia dodatkową ochronę włosów podczas procesu rozjaśniania, minimalizując ryzyko uszkodzeń i łamliwości. Technologia ta wzmacnia włosy, pozostawiając je zdrowsze i mocniejsze.

Podsumowanie

Nowoczesne pudry rozjaśniające to nie tylko narzędzie do zmiany koloru włosów, ale również kompleksowa pielęgnacja i ochrona. Dzięki zaawansowanym składnikom, takim jak nanopigmenty, olejek arganowy, kwas hialuronowy, keratyna kaszmirowa, węgiel aktywny, olejek Acai, fitokeratyna i technologia PLEX, rozjaśnianie włosów staje się bezpieczniejsze, bardziej efektywne i mniej szkodliwe dla włosów. Inwestując w te innowacyjne produkty, możemy cieszyć się pięknymi, jasnymi włosami bez kompromisów w ich zdrowiu i kondycji.


Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *