Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

 

Fryzjerstwo to sztuka i nasza pasja
Takie właśnie motto przyświeca działalności Silog od 30 lat. Pierwsze kroki robiliśmy jako firma rodzinna – od samego początku stawialiśmy na ciągły rozwój, aby dotrzymać kroku rosnącym wymaganiom rynku. Dzisiaj naszym celem jest dostarczanie Klientom produktów, usług i fachowego doradztwa. Zaopatrujemy w profesjonalny sprzęt hurtownie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, stylistów i klientów indywidualnych.

Nawet artysta potrzebuje odpowiednich narzędzi
Każdy element naszej oferty to wynik selekcji i przemyślanych działań. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi na rynku markami. Jesteśmy obecnie jednym z największych w Polsce importerów profesjonalnych narzędzi fryzjerskich oraz sprzętu do manicure i pedicure. Reprezentujemy liczne prestiżowe marki, jak Ermila, Jaguar, Tahe, Barbicide.

Najlepsze kosmetyki, markowe akcesoria
Na koncie mamy wiele sukcesów i przykładów efektywnej współpracy. Zostaliśmy wyłącznym reprezentantem międzynarodowej marki nożyczek fryzjerskich Jaguar, rozpoczęliśmy współpracę z firmą Ermila Wahl (elektronarzędzia fryzjerskie firmowane przez amerykański koncern Wahl), a także zainicjowaliśmy import kosmetyków fryzjerskich Tahe z Hiszpanii.

Zajmujemy się zarówno sprzedażą detaliczną dla odbiorców indywidualnych i salonów fryzjerskich i kosmetycznych, jak również zaopatrzeniem hurtowni.

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych Centrum Pięknych Włosów:

Warszawa Centrum Pięknych Włosów
Wiertnicza 149
22 651 72 56
sklep@silog.pl

Zapraszamy również na zakupy w naszym sklepie internetowym: www.sklep.silog.pl

Dla klientów hurtowych mamy wygodny Panel B2B.