Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

Oferta dla hurtowników i dystrybutorów

Zaufany importer i dystrybutor to istotne ogniwo udanego procesu sprzedaży, w którym hurtownia spotyka się z klientem docelowym – przedstawicielem salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego.

Silog to najlepsza inwestycja w Twój biznes
Ponad 20 lat w branży pozwoliło nam poznać oczekiwania rynku, dlatego nasza oferta satysfakcjonuje różnorodnością asortymentu i korzystnymi cenami, a także łatwością obsługi i sprawnym przebiegiem procesu zamówienia. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i dobierając produkty wyłącznie wysokiej jakości, stworzyliśmy platformę zakupową B2B, której szukałeś.

Do współpracy zapraszamy dystrybutorów artykułów fryzjerskich i kosmetycznych z całej Polski. Jesteśmy obecnie jednym z największych w Polsce importerów profesjonalnych narzędzi fryzjerskich oraz sprzętu do manicure i pedicure. Reprezentujemy w Polsce liczne, uznane światowe marki, jak Jaguar, Ermila, Tahe, Tondeo Credo, EKS czy Bausch.

Zapraszamy do grona naszych partnerów!

Jeśli chcą Państwo zarejestrować się na naszej platformie B2B prosimy o wysłanie maila na na adres zamowienia@silog.pl lub maciej.kmiec@silog.pl w którym podadzą Państwo numeru NIP firmy, która będzie zarejestrowana oraz adresu e-mail, który na stałe zostanie przypisany do platformy. Po zakończonej procedurze podłączenia do platformy poinformujemy Państwa e-mailem podając instrukcję ustawienia hasła. Rejestracji mogą Państwo dokonać także telefonicznie pod numerem 663 999 200.