Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

Oferta dla klientów indywidualnych

 

Twoje włosy zasługują na profesjonalną opiekę

Włosy są „wizytówką” każdego człowieka. Zadbane, lśniące i mocne zawsze robią dobre wrażenie – świadczą o charakterze i odpowiednim podejściu do własnego zdrowia.
Jak się o nie zatroszczyć, by skutecznie pracowały na Twój wizerunek?

Zacznij od WŁAŚCIWYCH kosmetyków i PROFESJONALNEGO sprzętu

Jeśli  zapytasz dobrego fryzjera, ten podpowie Ci, że warto inwestować w dobre kosmetyki do pielęgnacji i koloryzacji włosów, a także w profesjonalny sprzęt fryzjerski. Pójdź śladem profesjonalistów i zaopatrz się w produkty, które oferują coś więcej niż ładne opakowanie.

W naszych sklepach znajdziesz wszystko, co najlepsze dla Twoich włosów, ciała, dłoni i stóp. Nasza oferta to m.in.: profesjonalne narzędzia fryzjerskie Jaguar i Ermila, najwyższej jakości kosmetyki i farby do włosów hiszpańskiej marki TAHE oraz szeroka oferta produktów do manicure i pedicure. Oferujemy wyłącznie produkty skuteczne, sprawdzone i polecane przez fachowców.

Silog to o wiele więcej niż sklep fryzjerski online. To łatwy dostęp do markowych produktów i akcesoriów fryzjerskich, przyjazne podejście do klienta i atrakcyjna cenowo oferta. Silog to najlepsza opieka nad Twoimi włosami, którą możesz sobie zapewnić we własnym zakresie.

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych Centrum Pięknych Włosów:

Piaseczno Centrum Pięknych Włosów
Żytnia 1
22 651 72 56
sklep@silog.pl

Zapraszamy również na zakupy w naszym sklepie internetowym: www.sklep.silog.pl