Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_row][bt_column width=”1/1″]
Nożyczki to najważniejsze narzędzie pracy fryzjera. Podczas strzyżenia otwierają się i zamykają nawet 1000 razy. Dlatego tak ważne jest, żeby były najwyższej jakości – wygodne, bezpieczne i trwałe. Te cechy mają najlepsze nożyczki dostępne na rynku – Jaguar Solingen.

Gwarancję oryginalności i prawidłowego serwisu nożyczek Jaguar daje tylko kupowanie ich z pewnego źródła, czyli od oficjalnego i jedynego uznawanego przez producenta dystrybutora w Polsce – firmy Silog, która jest wyłącznym przedstawicielem Jaguara w naszym kraju od 25 lat. Każde oryginalne nożyczki Jaguar Solingen oficjalnie kupowane w Polsce mają na opakowaniu hologram firmy Silog.

Screen z oficjalnej strony Jaguar Solingen
Screen z oficjalnej strony Jaguar Solingen

Kupowanie nożyczek Jaguar bez hologramu Silog to loteria. Nie wiadomo skąd pochodzą, czy są oryginalne, czy spełniają standardy jakości, czy są na gwarancji. Czy warto ryzykować i kupować nożyczki, które mają służyć przez lata, po zaniżonej cenie, nie mając pewności czy są oryginalne i skąd pochodzą? Chyba nie.

Dlatego nie ryzykujcie i nie kupujcie nożyczek Jaguar nieznanego pochodzenia. Jedyne oryginalne nożyczki Jaguar sprzedawane na terenie Polski muszą mieć na opakowaniu hologram z certyfikatem oryginalności Silog. Nie dajcie się nabrać!

Produkty Jaguar z hologramem potwierdzającym oryginalność i oficjalne wprowadzenie ich do obiegu przez Jaguar Solingen dostępne są u Autoryzowanych Partnerów Silog

LISTA AUTORYZOWANYCH PARTNERÓW SILOG
[/bt_column][/bt_row]

Rekomendowane artykuły