Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_row][bt_column width=”1/1″]
HG POLISHEN to bardzo ciekawa nowość na polskim rynku fryzjerskim. Ta głowica przycinająca rozdwojone końcówki włosów jest już w ofercie Silog.

Głowica HG POLISHEN został wymyślony przez amerykańską firmę Hair Grinder Ltd, którą w 2014 roku stworzyli specjaliści z dziedziny pielęgnacji włosów i fryzjerstwa.


Jako eksperci znający dobrze rynek profesjonalnych produktów do włosów twórcy Hair Grinder Ltd, zaprojektowali i wdrożyli do sprzedaży produkty innowacyjne, spełniające najbardziej wyszukane wymagania. Wśród nich największym sukcesem okazała się głowica HG POLISHEN, która stała się zbawienna dla tysięcy kobiet marzących o długich włosach, ale nie mogących ich mieć ze względu na kruche, rozdwajające się końcówki.

Tylko teraz głowica HG POLISHEN w promocyjnej cenie 115 złotych.

Przez trzy lata aktywności marki na rynku z głowicy HG Polishen skorzystało ponad 80 tysięcy fryzjerów oferując swoim klientkom nową jakość usług.

Głowica HG Polishen usuwa do 100% rozdwojonych końcówek poprzez ścinanie 3-10mm z każdego pojedynczego włosa w czasie zaledwie 15-30 minut.

Głowica HG Polishen przycinająca uszkodzone końce włosów to absolutny „must have” dla posiadaczek zniszczonych i połamanych włosów. Jej zastosowanie jest polecane zwłaszcza po zabiegach koloryzacji, rozjaśniania, prostowania keratynowego, czy przy uszkodzeniach związanych z długotrwałym korzystaniem z prostownicy.

KONTAKT: BIURO@SILOG.PL, TEL: 22 651 72 56-58, KOM: 663 999 200

Strzyżenie maszynką z głowicą HG Polishen odświeża fryzurę i usuwa rozdwojone końce poprzez przycięcie możliwie jak najmniejszej długości włosa.

Głowica HG Polishen jest kompatybilna z maszynkami marek: Ermila, Jaguar, Wahl, Moser, Oster, Hairway.
[/bt_column][/bt_row]

Rekomendowane artykuły