Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_row][bt_column width=”1/1″]
Zapraszamy do Akademii Pięknych Włosów SILOG na kolejne wydarzenie z cyklu ŚNIADANIE Z TAHE.

Podczas odbywających się cyklicznie ŚNIADAŃ Z TAHE w kameralnej i przyjemnej atmosferze częstujemy uczestników pysznym śniadaniem, a potem prezentujemy możliwości produktów fryzjerskich hiszpańskiej marki TAHE. Tym razem pokażemy rewelacyjne nowości Tahe – POWER GOLD oraz MAGIC BX LISO-CONFORT – zabiegi, które są doskonałą alternatywą dla kuracji keratynowych.

POWER GOLD
Kuracja przeciwko starzeniu i puszeniu się włosów z kwasami organicznymi i olejem arganowym. Formuła POWER GOLD zawiera kwasy organiczne o właściwościach wygładzających oraz olej arganowy o właściwościach zmiękczających i odbudowujących włosy. Małe cząsteczki kwasów organicznych przenikają w głąb włosa i łączą się z keratyną. Pod wpływem ciepłą następuje efekt długotrwałego wygładzenia włosów. Efekty są widoczne od razu po zabiegu i utrzymują się nawet do trzech miesięcy.


MAGIC BX LISO-CONFORT
To doskonała alternatywa dla zabiegów keratynowych. Produkty z linii MAGIC BX LISO-CONFORT bazują na mocy kwasu hialuronowego i właściwościach olejku z kamelii. Kuracja produktami MAGIC BX LISO-CONFORT chroni włosy przed puszeniem, falowaniem i nadmierną objętością, dając zachwycające i długotrwałe efekty.


Szkolenie poprowadzi technik Tahe Anna Szczepańczyk.

Data: 5 marca 2018 od godziny 10.00
Miejsce: Akademia Pięknych Włosów SILOG, Wiertnicza 149 Warszawa
Cena: 59 złotych
Zapisy: telefonicznie pod numerem 22 651-72-56 oraz mailowo pod adresem akademia@127.0.0.1
[/bt_column][/bt_row]

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *