Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_row][bt_column width=”1/1″]
Marka Tondeo Solingen, znana jako producent ekskluzywnych narzędzi fryzjerskich, podbija rynek barberski. Jako oficjalny przedstawiciel Tondeo wprowadziliśmy do sprzedaży w Polsce narzędzia z serii Barber’s Toolbar – maszynkę Duke, nożyczki Earl i brzytwę Kingsguard.

DUKE

 

Zdaniem barberskich ekspertów, którzy już mieli tę maszynkę w ręku, będzie to hit sezonu. Wygodna, wytrzymała i świetnie wyglądająca. Tondeo Duke świetnie sprawdzi się w każdym salonie barberskim.

Za chłodnym designem w stylu retro kryje się najnowocześniejszy, bardzo wydajny, mocny i wyjątkowo cichy silnik magnetyczny z podwójnym wahaczem. Duke wyposażony jest w sześć nakładek dających możliwość długości cięcia od 3 do 25 mm. Dzięki temu Duke będzie niestrudzonym towarzyszem barberów przez cały dzień pracy.

Duke posiada precyzyjne ostrza wykonane z chromowanej stali węglowej. Przewód zasilający ma długość 2,80 m.

EARL

Już sam niezwykły, stylowy wygląd czyni te nożyczki wyjątkowymi. Ostrza tych nożyczek stworzono tak, że łączą w sobie cech, o których marzyli barberzy, a których jeszcze nigdy nie było na rynku.

Ostrze FADE-BLADE posiada ultra małe ząbkowanie, dzięki któremu nożyczki nie osuną się podczas strzyżenia, a równocześnie efekt cięcia jest bardzo gładki i subtelny. Druga część ostrza umożliwia natomiast perfekcyjne cięcie ślizgiem.

Do tego najwyższej klasy stal, wygodna budowa offset i wielkość 7”, czynią nożyczki EARL perfekcyjnym narzędziem pracy barberów.

KINGSGUARD

Brzytwa KINGSGUARD to idealne narzędzie dla lubiących klasę barberów. Zaprojektowana specjalnie dla ich potrzeb posiada ostrze, które pozwala golić całą jego długością. Pozbyto się osłonki zabezpieczającej róg brzytwy, dzięki czemu można nią jeszcze wygodniej pracować nad konturami.

KINGSGUARD posiada idealny rozmiar, wagę i jest perfekcyjnie wyważona. Jest kompatybilna z ostrzami TCR, przeciętymi na pół.
To spełnienie marzeń każdego barbera.

INFORMACJE I ZAMÓWIENIA: BOK@SILOG.PL | 801-000-825

[/bt_column][/bt_row]

Rekomendowane artykuły