Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

Drodzy klienci, fryzjerzy, właściciele salonów i firm fryzjerskich – uważajcie, bądźcie czujni i nie dajcie się oszukać! Na rynku pojawiło się dużo nożyczek sygnowanych JAGUAR SOLINGEN, które NIE SĄ ORYGINALNE! Są drastycznie gorszej jakości niż oryginał i w nieadekwatnie niskiej cenie. ORYGINALNE nożyczki JAGUAR SOLINGEN mają na opakowaniu CERTYFIKAT ORYGINALNOŚCI SILOG jedynego, wyłącznego, oficjalnego dystrybutora w Polsce. Orginalne nożyczki JAGUAR kupicie u Autoryzowanych Partnerów SILOG

PEŁNA LISTA AUTORYZOWANYCH PARTNERÓW SILOG

SKĄD SIĘ BIORĄ PODRÓBKI

Jako, że JAGUAR SOLINGEN to jedna z najlepszych marek fryzjerskich na świecie pokusa dla przestępców jest olbrzymia. Niestety cierpią na tym producent, uczciwi przedsiębiorcy, a przede wszystkim fryzjerzy i ich klienci. PODRÓBKI, najczęściej z fabryk z Azji, są słabej jakości, niedopracowane, ze słabej stali, szybko się tępią, nie strzygą dokładnie i nawet jeśli kosztują mniej, to bardzo szybko nadają się tylko na śmietnik, więc ich kupowanie jest zupełnie nieopłacalne. Innym sposobem oszustów jest wykorzystywanie odpadów produkcyjnych. Produkcja w fabryce JAGUAR SOLINGEN jest bardzo rygorystyczna i spełnia najwyższe światowe standardy jakości. Każdy, nawet najmniejszy błąd podczas wieloetapowego procesu powstawania nożyczek, powoduje, że trafiają one złom.

W JAGUAR SOLINGEN nie ma miejsca na kompromisy, jeśli chodzi o jakość produktu, musi być doskonały. Niestety, ostatnimi czasy, oszuści zdołali pozyskać odpady produkcyjne i po złożeniu z wadliwych, złomowanych elementów w nożyczki, sprzedają je jako oryginalne. Na pierwszy rzut oka takie nożyczki nie różnią się specjalnie od oryginałów, różnice wychodzą na jaw podczas użytkowania – nożyczki ciągną włosy, są tępe, źle skręcone lub pękają. Oczywiście kosztują znacznie mniej od tych z oficjalnej dystrybucji z hologramem oryginalności, ale w efekcie zamiast oszczędności fryzjer bardzo szybko musi ponieść dodatkowy koszt – nowych nożyczek.

Trzeci sposób nieuczciwych dystrybutorów to sprzedaż nożyczek w cenie niezwykle atrakcyjnej, które wydają się oryginalne, ale pochodzą z źródła nieznanego ani producentowi ani oficjalnemu i wyłącznemu dystrybutorowi w Polsce. Skąd się zatem biorą, często w cenie sprzedaży niższej niż koszt wyprodukowania pary nożyczek – tu prosimy się domyśleć…

JAK UNIKNĄĆ PODRÓBEK I NABIJANIA KIESZENI OSZUSTOM

JAGUAR SOLINGEN to firma z ponad 80-letnią tradycją, doskonałą opinią, doświadczeniem w produkcji najwyższej klasy nożyczek. Z troski o klientów i własną renomę wybrał 25 lat temu swojego wyłącznego i jedynego przedstawiciela w Polsce, dając mu pełnię praw do wyłącznej dystrybucji na terenie naszego kraju – FIRMĘ SILOG. Zdaniem producenta to właśnie SILOG zapewnia uczciwą, rzetelną i kompetentną obsługę polskich fryzjerów i firm fryzjerskich. Dlatego, aby mieć pewność, że w Państwa ręce trafiają oryginalne nożyczki JAGUAR SOLINGEN, prosimy się upewnić, że na ich opakowaniu znajduje się CERTYFIKAT ORYGINALNOŚCI SILOG.
Zakup każdych innych – pozbawionych takiego hologramu nożyczek – wiąże się z ryzykiem, że są podróbkami lub pochodzą z przestępstwa.

PROSIMY O POMOC: MASZ WĄTPLIWOŚCI – REAGUJ
W związku z pojawieniem się na polskim rynku wielu nożyczek podszywających się pod oryginalne produkty JAGUAR SOLINGEN lub pochodzących z nieznanego źródła, oficjalny dystrybutor SILOG oraz producent JAGUAR SOLINGEN apelują o pomoc i przekazanie informacji, gdy tylko mają Państwo wątpliwości, co do oryginalności kupowanych nożyczek. Wierzymy, ze z Państwa pomocą uda się wyeliminować z rynku produkty podszywające się pod oryginalne nożyczki JAGUAR SOLINGEN. Jeśli natkną się Państwo na wątpliwy towar prosimy o kontakt z nami:

SILOG
ul. Żytnia1,
05-500 Piaseczno
tel: 663-999-202
e-mail: bok@silog.pl  www.silog.pl

Zawiadomienie producenta:

United Salon Technologies GmbH 
Ketzberger Strasse 34
42653 Solingen
tel: +49 (0)212 252070
e-mail: info@jaguar-solingen.com

i zgłoszenie informacji o podrobiony produkcie na najbliższy komisariat policji.

Rekomendowane artykuły