Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

Organiczny i wegański skład. Krem prostująco-regenerujący z wewnętrznym działaniem prostującym (z wnętrza włosów).

Biomimetyczna/prostująca (składniki aktywne przylegają do ubytków w łusce włosów, krem uzupełnienia najbardziej uszkodzone obszary i uzupełnia białka które są następnie przyklejane do ubytków w łusce za pomocą prostownicy.

100% gładkie – 0% nie puszące się, dla efektu „szklanego połysku”.

EFEKT:

– Odmienione włosy.

– Długotrwały efekt prostych włosów, które wyglądają naturalnie, miękkie i lśniące, dla wszystkich typów włosów.

– Efekt aksamitu z naturalnym ruchem.

– Eliminuje puszenie się, loki i fale.

Całkowicie odbudowuje włókna włosa z aktywacją termiczną składnika aktywnego, składniki zatrzymujące wilgoć w środku. Nawilża, poprawia elastyczność i nadaje włosom naturalną miękkość i blask. Uszczelnia łuski włosów i rozdwojone końcówki.

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT:

4 do 6 miesięcy (w razie potrzeby zabieg można powtarzać co 3 miesiące). Wyłącznie przy odpowiedniej pielęgnacji domowej przy użyciu zestawu kosmetyków do pielęgnacji po zabiegowej.

Sposób użycia:

  • Umyj włosy dwukrotnie szamponem TEXTURE SHAMPOO (STEP 1). Odciśnij nadmiar wody ręcznikiem. Wysusz włosy suszarką 80-90%.
  • Podziel włosy na 4 sekcje (patrz rysunek 1) i nakładaj krem ​​​​Laminate Cream (STEP 2) na cienkie pasma, pozostawiając ½ cm na odroście niepokryte kremem . Wmasuj krem dokładnie w każde pasmo. Rozczesz każde pasmo grzebieniem o gęstych zębach. Nadmiar produktu zbierz z grzebienia i nałóż na następne pasmo podczas aplikacji. Pozostaw na włosach na 30-40 minut.
  • Po upływie odpowiedniego czasu wysusz włosy metodą kierunkową od nasady po same końce do 100% suchości, za pomocą pionowych przeciągnięć płaską szczotką. Jeśli włosy są naturalne (nie farbowane lub nie rozjaśniane), resztki produktu mogą pozostać na włosach.
  • Użyj prostownicy do wyprostowania cienkich pasm. Temperatura 230ºC, liczba przeciągnięć od 8 do 12 na każdym paśmie. WAŻNE !!! Użyj profesjonalnego osądu w przypadku zniszczonych włosów. W razie potrzeby zmniejsz temperaturę do 180ºC-190ºC i liczbę przeciągnięć na zniszczonych fragmentach. Jeśli masz problem z wydzieleniem pasm do prostowania, podgrzej prostownicą większe pasmo, a z niego wydziel mniejsze do dokładnego prostowania. Na koniec pozwól włosom ostygnąć przez kilka minut po prostowaniu.
  • Spłucz włosy przy myjce przez 2 minuty dużą ilością wody.
  • Nałóż Maskę SEALING MASK (STEP 3). Nałóż obficie na wszystkie pasma od nasady aż po same końce i wmasuj we włosy, rozczesz grzebieniem. Pozostaw na włosach na 5 minut. Dokładnie spłucz wodą.
  • Wysusz włosy suszarką przy pomocy płaskiej szczotki metodą kierunkową (od góry w dół) i zastosuj Serum SHINE SERUM (STEP 4) do wykończenia zabiegu.

WAŻNE:

 • Nie myć włosów przez 48 godzin po wykonaniu zabiegu.
 • Jeśli włosy zmokną lub będą wilgotne w tym czasie , należy wysuszyć je suszarką kierunkowo (od góry w dół) i wyprostować prostownicą.
 • DLA WŁOSÓW FARBOWANYCH : Zabieg może powodować rozjaśnienie koloru włosów. Dlatego zalecane jest przeprowadzenie zabiegu przed koloryzacją włosów.
 • NIE FARBOWAĆ WŁOSÓW przez 48 godzin po zabiegu.
 • NIE STOSOWAĆ NA WŁOSY NATURALNIE SIWE Z WIĘCEJ NIŻ 30% SIWIZNY (żółty efekt na siwych włosach).
 • JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT: 4 do 6 miesięcy (w razie potrzeby zabieg można powtarzać co 3 miesiące). Wyłącznie przy odpowiedniej pielęgnacji domowej przy użyciu zestawu kosmetyków do pielęgnacji po zabiegowej.

 

Szampon do włosów laminowanych bez siarczanów. Zrównoważona formuła wzmacniająca włosy z kwasem hialuronowym i ceramidami. Nawilża, uelastycznia i utrzymuje wilgoć, uszczelnia naskórek i zapewnia wysoki połysk. Przedłuża efekt „laminowanego lustra” zabiegu Laminate Gold Professional System.

Sposób użycia:

Na wilgotne włosy nałożyć odpowiednią ilość i zapienić, delikatnie masując skórę głowy i włosy. Spłukać obficie wodą. W razie potrzeby powtórz proces.

Zawiera skoncentrowany olejek arganowy i ekstrakt z mirry.

Kontroluje objętość i wyraźnie poprawia strukturę włosów, pozostawiając je podatne na układanie, lśniące i wydłużając efekt „lustrzanego laminatu” zabiegu Laminate Gold Professional System.

Z naturalnymi składnikami i roślinnymi składnikami aktywnymi.

Sposób użycia:

Na czyste, wilgotne włosy nanieś odpowiednią ilość na długości i końce, masując pasemka. Pozostaw na 3-5 minut. Spłukać obficie wodą.

Krem do stylizacji z ochroną termiczną Z białkami, aminokwasami i ceramidami. Krem do stylizacji z ochroną termiczną, który głęboko odżywia włókno włosa, pozostawiając włosy miękkie, rozświetlone i zmniejszając możliwość łamliwości.

Sposób użycia:

Na czyste i wilgotne włosy nanieś odpowiednią ilość na długości i końce. Rozprowadź grzebieniem. Nie spłukuj, wysusz i stylizuj włosy.

Serum o działaniu uszczelniającym, które jednoczy łuski włosa, aby chronić efekt wygładzenia po zabiegu Laminate Gold Professional System, aby włosy były wyjątkowo lśniące i niezwykle miękkie.

Z kwasem hialuronowym, prowitaminą B5 i olejkiem arganowym. Ochrona przed wysoką temperaturą.

Sposób użycia:

Za pomocą dłoni nałóż od 2 do 4 pompek na suche włosy i rozprowadź na długościach i na końcach. Użyj grzebienia, aby równomiernie rozprowadzić na wszystkich włosach. Nie spłukiwać.

 

LAMINATE GOLD BALANCE SHAMPOO Bez siarczanowy szampon do włosów laminowanych 300 ml

LAMINATE GOLD BALANCE MASK Skoncentrowana maska ​​odżywcza do włosów suchych 300 ml

LAMINATE GOLD STYLING CREAM Krem do stylizacji z termo ochroną 100 ml

Rekomendowane artykuły