Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

ZESTAW NOŻYCZEK FRYZJERSKICH JAGUAR BASIC ZESTAW GOOD VIBES

Zestaw nożyczek fryzjerskich JAGUAR GOOD VIBES zawiera wszystkie podstawowe narzędzia fryzjerskie, których potrzebujesz w salonie. Nasze nożyczki fryzjerskie z serii PRE STYLE stanowią idealną bazę dla fryzjera. Podstawowy zestaw „GOOD VIBES” zawiera nożyczki do włosów i skojarzone z nimi nożyczki degażujące. Zestaw dostępny w klasycznym kształcie rączki oraz w wersji offsetowej. Dzięki dołączonej brzytwie do golenia JAGUAR R1 M ATLANTIC będziesz dobrze przygotowany na każdą okazję w codziennej pracy w salonie. Zestaw „GOOD VIBES” w wersji offsetowej dostępny jest również jako zestaw nożyczek do włosów dla osób leworęcznych.

OSTRZE I KRAWĘDŹ

Dołączone nożyczki do włosów, zarówno w wersji offsetowej, jak i klasycznej, posiadają mikro-ząbkowane ostrze. Modelujące nożyczki mają 28 przerzedzających się zębów i są idealne do degażowania włosów. Brzytwa do golenia R1 M ATLANTIC zawiera standardowe ostrza (żyletki) JAGUAR.

STAL I POWIERZCHNIA

Wyprodukowane w Niemczech, nożyczki fryzjerskie są najwyższej jakości. Satynowe wykończenie jest ponadczasowe, ale jasne, wymienne pierścienie na palce w zabawnym stylu ROSÈ naprawdę przyciągają wzrok. Brzytwa do golenia R1 M z metalowym uchwytem ostrza i grzebieniem JAGUAR A-LINE wyróżniają się modnym kolorem ATLANTIC.

ERGONOMIA I PRZEKŁADNIA NOŻYC

Dzięki klasycznemu kształtowi uchwytu dwa pierścienie uchwytu są symetrycznie jeden na drugim. W ten sposób pozycja chwytu nożyczek do włosów jest prosta, a zagłębione uchwyty po obu stronach zapewniają bezpieczną obsługę. Daje to tradycyjne wrażenie podczas cięcia. Przesunięta konstrukcja zapewnia ergonomiczną pozycję chwytu. Przesunięte (skośne) uchwyty odciążają dłoń i łokieć, dzięki czemu można swobodnie pracować. Mały palec można wygodnie umieścić na odłączanym zaczepie na palec, a nożyczki fryzjerskie można bezpiecznie prowadzić. System śrub w połączeniu z ostrzami zapewnia łatwy i bardzo dobry ruch, co sprawia, że ​​cięcie nożyczkami do włosów jest przyjemnie łatwe. Zwróć uwagę na idealne ustawienie. Za luźny lub za ciasny? Dzięki złączu śrubowemu VARIO można łatwo wyregulować przekładnię za pomocą monety.

ZAKRES DOSTAWY

Każdy zestaw nożyczek JAGUAR GOOD VIBES zawiera nożyczki do włosów i modelujące PRE-STYLE w rozmiarze 5,5″. W zależności od wybranego kształtu chwytu jest to PRE-STYLE RELAX (offset) lub PRE-STYLE ERGO (klasyczny). W wersji dla leworęcznych nożyczki do włosów mają 5,75″, a modelujące 5,25″.

Ponadto dostępna jest prosta maszynka do golenia JAGUAR R1 M ATLANTIC z 10 podwójnymi ostrzami, a także grzebień do włosów wykonany z JAGUAR A-LINE BUTTER w rozmiarze 7,25″. Dołączone pierścienie na palce do nożyczek fryzjerskich błyszczą w pasującym kolorze ROSÈ. Cały zestaw można bezpiecznie i stylowo przechowywać w torbie na narzędzia fryzjerskie JAGUAR CROSSBAG.

Bogaty zestaw nożyczek do włosów dla początkujących fryzjerów
Z uchwytem Classic lub Offset
Wygląd satynowego wykończenia

Zestaw zawiera:
Nożyczki do włosów RELAX (Offset) lub ERGO (Classic)
Nożyczki degażujące RELAX 28 (Offset) lub ERGO 28 (Classic)
Brzytwa do golenia R1 M ATLANTIC
Żyletki R1
Grzebień do włosów z linii  A-LINE
Torba fryzjerska CROSSBAG

 

Rekomendowane artykuły