Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

Salon sprzedaży Silog Piaseczno

Ul. Żytnia 1
05-500 Piaseczno
telefon i Whatsapp: 663 999 210
bok@silog.pl
godziny otwarcia:
pn – pt 8.00-16.00

Centrum Pięknych Włosów Taheshopping  to sieć salonów sprzedaży profesjonalnych produktów fryzjerskich, czerpiąca ze znanej i popularnej w Hiszpanii formuły sklepów Taheshopping z produktami doskonałej marki Tahe. W Centrum Pięknych Włosów zaopatrywać mogą się zarówno profesjonaliści – fryzjerki czy kosmetyczki – jak również osoby, pragnące dbać o piękno swoich włosów w sposób znacznie bardziej wydajny i skuteczny, niż za pomocą ogólnie dostępnych produktów drogeryjnych. A różnica między profesjonalnymi produktami fryzjerskimi, a tymi z drogerii jest ogromna. Zarówno kosmetyki – do pielęgnacji, regeneracji czy stylizacji jak i sprzęty – jak suszarki, maszynki, prostownice – przeznaczone dla profesjonalistów są znacznie bardziej wydajne, lepiej dopracowane i bezpieczniejsze.

W ramach oferty produktów marki Tahe w Centrum Pięknych Włosów znajduje się pełna gama produktów – farb, zabiegów profesjonalnych – jak choćby Oleo&Control, botox do włosów Magic BX, czy zabieg keratynowy Kerafusion, czy seria trychologiczna Tahe Tricology, jak również mnóstwo nowatorskich produktów do pielęgnacji, regeneracji i stylizacji – szamponów, masek, odżywek, olejków i wiele innych.

Poza produktami profesjonalnymi w Centrum Pięknych Włosów Taheshopping można dostać akcesoria i narzędzia fryzjerskie oraz kosmetyczne dystrybuowane przez firmę Silog. Wśród nich jest najbardziej uznana marka nożyczek fryzjerskich – Jaguar Solingen, luksusowe Tondeo, jeden z światowych liderów w dziedzinie elektronarzędzi fryzjerskich – Ermila.

Oferta Centrum Pięknych Włosów uzupełniona jest przez sprzęt do manicure i pedicure najlepszych firm – Viva Top, EKS, Credo, Bauch, Promed, Hermann Solingen.