Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″]

Marka Tahe rozwija się dynamicznie na całym świecie. Także w Polsce. W związku z tym poszukujemy partnerów handlowych oraz salonów, które chciałby współpracować z nami w województwie Dolnośląskim.


Jeśli chcecie mieć w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki fryzjerskie najwyższej klasy, móc uczestniczyć w profesjonalnych szkoleniach, współpracować z marką, której DNA jest najwyższa jakość, odpowiedzialność, lojalność i chcęć osiągnięcia wspólnego sukcesu a także powiększyć grono zadowolonych klientek i klientów – rozpocznijcie współpracę z TAHE Polska.

Prosimy o kontak z koordynatorką projektu Tahe Polska Moniką Komorowski: monika@komorowski@127.0.0.1 lub telefonicznie 663-999-207

Czym jest TAHE?

 

LOGO TAHE
TAHE to pochodząca z Hiszpanii rodzinna firma zajmująca się produkcją kosmetyków i preparatów fryzjerskich dla profesjonalistów.

To marka z ponad 50-letnią historią, obecna w 45 krajach na całym świecie. Jeśli jeszcze na nią nie wpadliście, to tylko dla tego, że Tahe zawsze przedkłada jakość nad ilość. Każdy z produktów jest doskonale przygotowany, przemyślany i dopracowany przed wprowadzeniem na rynek. Tahe – jak to w prawdziwej, tradycyjnej hiszpańskiej rodzinie – każdemu swojemu dziecku poświęca mnóstwo uwagi.

Produkty Tahe cechuje niezwykła dbałość o szczegóły, nowatorskie rozwiązania i bliskość natury. Rodzinność jest też podstawą budowania przez Tahe relacji ze swoimi współpracownikami – przedstawicielami, dystrybutorami, salonami, fryzjerami. Każdy z nich może liczyć na indywidualne podejście, wsparcie, opiekę.

Teraz i ty możesz poznać i polubić Tahe. Dołączyć do niezwykłej rodziny.

[/bt_column][/bt_row][/bt_section]

Rekomendowane artykuły