Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″]

Na największych targach fryzjerskich w Polsce nie może zabraknąć Silogu. Dlatego serdecznie zapraszamy Was na nasze stoiska podczas targów LOOK w Poznaniu. Będą nowości, atrakcje i specjalny targowy cennik!

Jesteśmy jedynym i oficjalnym przedstawicielem jednej z najbardziej znanych i docenianych firm fryzjerskich na świecie – Jaguar. W naszej ofercie znajdą Państwo też ekskluzywne nożyczki i inne produkty fryzjerskie renomowanej firmy Tondeo. Chcecie mieć Państwo najlepsze, wygodne, ostre, trwałe i efektowne nożyczki na lata? Zapraszamy do nas!

Jaguar i Tondeo to również świetne, nowoczesne elektronarzędzia – maszynki, trymery, suszarki, prostownice, lokówki oraz inne akcesoria, jak choćby grzebienie, szczotki czy brzytwy.

Jesteśmy też wyłącznymi przedstawicielami w Polsce marki Ermila, należącej do uznanego przez fryzjerów na całym świecie koncernu Wahl. Maszynki i trymery oraz suszarki i pozostałe sprzęty termiczne tego producenta to gwarancja jakości, niezawodności i nowoczesności – zarówno jeśli chodzi o technologię, jak i wygląd.

Przyjdźcie na nasze stoisko nr. 18 w pawilonie 3A i przekonajcie się sami.

Silog to także przedstawiciel w naszym kraju rewelacyjnej marki preparatów i kosmetyków fryzjerskich – Tahe.

Ta hiszpańska marka ma wyrobioną bardzo wysoką pozycję na rynkach fryzjerskich na niemal całym świecie, a zwłaszcza w krajach południa. To świetna rekomendacja, bo dla choćby Hiszpanek czy Włoszek, które Tahe pokochały już dawno, piękne i zadbane włosy to jedna z najważniejszych spraw.

W naszej ofercie Tahe znajdziecie Państwo doskonałe, nowatorskie i niezwykle dopracowane produkty do koloryzacji, bardzo wydajne, skuteczne i niejednokrotnie wiele lepsze od popularnych na rynku preparaty do regeneracji włosów oraz świetne serie, wyróżniające się doskonałym, nieinwazyjnym składem, zdrowym dla klientek, fryzjerek i środowiska naturalnego, kosmetyków do pielęgnacji włosów.

W Poznaniu razem z Tahe przygotowaliśmy do Państwa niespodziankę. Jaką? O tym będziecie mogli się przekonać na naszym stoisku nr. 8B w targowym pawilonie 3A.

[/bt_column][/bt_row][/bt_section]

Rekomendowane artykuły