Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″]

Silog, jako wyłączny przedstawiciel firmy Jaguar w Polsce, włącza się w nową międzynarodową akcję promocji rewolucyjnych gorących nożyczek The CARECUT Jaguar. Szukamy partnerskich salonów, które chciałby mieć w swojej ofercie strzyżenie The CARECUT. Czym właściwie jest THE CARECUT?

To nowy system strzyżenia specjalnymi gorącymi nożyczkami jednej z najbardziej uznanych firm fryzjerskich na świecie – Jaguar. System, dopracowany w niemieckich laboratoriach, opiera się na cięciu włosów specjalnymi, rozgrzanymi do odpowiedniej temperatury nożyczkami, które powodują „zamknięcie” końcówki włosa, a przez to pozostanie w nim cennych substancji i w efekcie jego wzmocnienie (więcej informacji na stronie www.carecut.pl). Efekty są odczuwalne od razu po pierwszym strzyżeniu.

Co daje dołączenie do grona Salonów Partnerskich TCC?

Przede wszystkim zadowolone klientki. System TCC działa od pierwszego strzyżenia i każda strzyżona osoba odczuje tę różnicę. Poza tym niemiecka centrala marki Jaguar rozpoczyna razem z firmą Silog bardzo dużą akcję promocji THE CARECUT w Polsce (wcześniej przyniosła dużą popularność i innych krajach Europy).

Jeśli chcecie, aby Wasz Salon był przy tej okazji promowany, jako Salon Partnerski – dołączcie akcji. Po więcej informacji zapraszamy do nas – (22) 651 72 56-58 lub bok@127.0.0.1. Salony, które zdecydują się dołączyć do grona Salonów Partnerskich TCC otrzymają też wyjątkowe warunki kupna gorących nożyczek THE CARECUT Jaguar oraz wszelkie wsparcie marketingowe z naszej strony.

Chcecie przekonać się, jak działają gorące nożyczki THE CARECUT? Zapraszamy do całkowicie bezpłatnego (wymagana jest kaucja zwrotna) wypożyczenia i przetestowania sprzętu przez tydzień.

Jesteście zainteresowani? Macie pytania?

Dzwońcie – (22) 651 72 56-58, piszcie – (bok@127.0.0.1) lub bezpośrednio do opiekunki programu Izabeli Wochelskiej 663 999 210 (iza.wochelska@127.0.0.1) odwiedzajcie nasze biuro przy ulicy Wiertniczej 149 w Warszawie!

[/bt_column][/bt_row][/bt_section]

Rekomendowane artykuły