Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_row][bt_column width=”1/1″]

Wychodzimy z założenia, że we fryzjerstwie nie ma dróg na skróty, a solidne fundamenty i złote zasady – jak również najnowsze trendy i wypracowane przez doświadczonych fryzjerów metody – są najważniejsze w osiągnięciu najwyższego poziomu. Tego właśnie nauczymy na warsztatach ESENCJA KOLORÓW, które organizuje obecna na rynku fryzjerskim już 30 lat firma Silog, w swojej nowej Akademii Pięknych Włosów.


WARSZTATY ESENCJA KOLORÓW TAHE | 23 STYCZNIA | 299 ZŁOTYCH

Plan warsztatów:

Wprowadzenie teoretyczne

Co jest ważne przy wyborze produktów do koloryzacji fryzjerskiej. Jak produkty wpływają na wygląd włosów, trwałość kolorów, zdrowie i kondycję włosów. Co jest ważne dla fryzjera, a co dla klientki i jak połączyć ich potrzeby.

Cześć praktyczna

Co robimy przed koloryzacją. Optymalne przygotowanie stanowiska pracy – narzędzia, produkty, akcesoria. Rozmowa z klientką – pomoc w doborze koloru na podstawie poprawnej diagnozy włosa. Dlaczego nie każdy kolor może zostać zaproponowany klientce, co o tym decyduje, jakie mogą być konsekwencje dla włosów źle dobranej koloryzacji.
Koloryzacja globalna. Pod okiem edukatora i wspierany przez niego każdy, z uczestników szkolenia przeprowadza wzorcową koloryzację włosów własnej modelki. Edukator bardzo dokładne przekazuje każdy detal i etap tego procesu. Od ogółu do szczegółu. Uczestnicy przekonają się, jak nawet najmniejszy element wykonywanej pracy może wpłynąć na końcowy efekt.

Pytania, odpowiedzi, wolne wnioski. Wszelkie koloryzacyjne wątpliwości rozwiewa prowadząca szkolenie Anna Szczepańczyk. Nie ma pytań, których nie można zadać – na każde odpowiemy.
Warsztaty kończą się wręczeniem certyfikatów ukończenia warsztatów Akademii Pięknych Włosów Silog.

WAŻNE: każdy z uczestników sam zapewnia sobie modelkę do koloryzacji oraz suszarkę i prostownicę.

Warsztaty mają na celu ułatwienie pracy osobom zajmującym się koloryzacją w salonie fryzjerskim. Dzięki nim praca może być dużo bardziej przyjemna, wydajna i satysfakcjonująca. Prawidłowo wykonana koloryzacja, z godnie ze wszelkim tajnikami tej sztuki, zmniejsza do minimum niebezpieczeństwo sytuacji, w której klientka wyjdzie z salonu niezadowolona.

Warsztaty są przeznaczone zarówno dla osób stosunkowo nowych z zawodzie fryzjerskim, jak również dla bardziej doświadczonych fryzjerów, którzy chcą podszkolić swój warsztat. Warsztaty prowadzi Anna Szczepańczyk, fryzjerka i szkoleniowiec z prawie 20-letnim doświadczeniem. Od lat współpracująca z marką Tahe.

W podczas warsztatów przewidziana jest przerwa z poczęstunkiem.

Uczestnicy warsztatów otrzymają specjalny rabat na wybrane produkty marek Jaguar, Tondeo, Ermila, Tahe do zakupienia w Centrum Pięknych Włosów Silog, znajdującego się w tym samym budynku co Akademia.

Podczas szkolenia pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości produktach renomowanej hiszpańskiej marki Tahe.

Szkolenie odbywa się w sali Akademii Pięknych Włosów Silog przy ulicy Wiertniczej 149 w Warszawie.
https://goo.gl/maps/UPkVoi74CKt

Przewidziany czas trwania: 10.00 – 17.00
Liczba uczestników: maksymalnie 5 osób
Cena: 299 złotych
Bilety do kupienia tu: https://barwytahe.evenea.pl
lub poprzez maila: akademia@127.0.0.1

[/bt_column][/bt_row]

Rekomendowane artykuły