Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2022 ROKIEM JAGUARA W POLSCE

Jest nam niezmiernie miło, zakomunikować całemu Rynkowi Fryzjerskiemu w Polsce, że w 2022 obchodzimy 30 rocznicę obecności narzędzi fryzjerskich JAGUAR na Polsce.

Przez 30 lat ciężkiej ale jakże owocnej i satysfakcjonującej pracy prezentowaliśmy wszystkim naszym klientom markę Jaguar oddając jedną z pierwszych profesjonalnych marek fryzjerskich na rynku Polskim w ręce naszych fryzjerów.

Setki wyjazdów na Targi w Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Warszawie po to by Fryzjer mógł dotknąć doskonałych nożyczek i dopasować je do swojej dłoni.

By mógł zachwycić się nimi a potem tworzyć, pracować, zaskakiwać, kreować!

Za Nami tysiące spotkań i rozmów z klientami. Nasza pracowitość, determinacja i ukierunkowanie na potrzeby Klienta sprawiły że niemal każdy Fryzjer w Polsce nie zna nożyczek JAGUAR?

Praca nożyczkami Jaguar to wielka przyjemność i wyróżnienie. Wielkim sukcesem w polskich salonach stały się „gorące nożyczki” Jaguar. Strzyżenie, które leczy włosy i jest kuracją wellness to wspaniałe uwieńczenie sukcesu tej marki w Polsce.

Jednak w ślad za sukcesem przyszły problemy z podróbkami nożyczek. Wielu fryzjerów padło ofiarami przestępczego procederu handlu podróbkami Jaguara. Stąd nasze cykle informacyjne i edukacyjne pod hasłem „ORYGINALNY JAGUAR JEST TYLKO JEDEN”.
Nasi najlepsi Partnerzy Handlowi biorą udział w cyklach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Wielu naszych klientów widziało na własne oczy jak produkowane są doskonałe nożyczki Jaguara.

Wiemy jak ważne jest prezentowanie i edukowanie fryzjerów i kandydatów na przyszłych fryzjerów.

Dlatego chcemy zaprosić Państwa Szkołę, Dyrekcję, Nauczycieli Zawodu, Fryzjerów, Właścicieli Salonów, Przedstawicieli Handlowych, Właścicieli Hurtowni Fryzjerskich i Naszych Dystrybutorów do udziału w specjalnie dla Państwa stworzonych programów:

  • Program „JAGUAR DLA SZKÓŁ” obejmuje swoim zakresem:

– szkolenie oraz prezentacja narzędzi Jaguar

– spotkanie ze Specjalistą i prezentacje nożyczek z oferty Jaguar

– patronat medialny nad działaniami prowadzonymi w Szkołach i Cechach Branżowych

– specjalne oferty zakupowe wyposażenia dla klas i narzędzi dla uczniów

  • Program lojalnościowy dla salonów fryzjerskich i fryzjerów: „Jaguary łączą się w pary”
  • Dla Hurtowni fryzjerskich i Naszych dystrybutorów program lojalnościowy „Zostań Asem Sprzedaży JAGUAR”

 

W tym zwariowanym  Świecie najważniejszą rzeczą, która może nas uratować to Relacje .

Zapraszam Was zatem do kontaktu, rozmowy, poznania czy wśród wielu możliwości, które mamy dla Państwa, znajdą się takie, które spełnią Wasze potrzeby, i takie które spowodują, ze Wasza praca będzie przyjemniejsza, bezpieczniejsza i da satysfakcję z budowania przyszłości dobrego polskiego fryzjerstwa z JAGUAREM.

Rekomendowane artykuły