Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

Zamiłowanie do tradycji, zwłaszcza tych związanych z pielęgnacją skóry, wraz z najnowszymi innowacjami w zakresie zrównoważonych procesów produkcyjnych i włączania naturalnych składników aktywnych do naszych formuł, są sercem Tahesthetic Professional. W ten sposób gwarantujemy, że nasze produkty są przyjazne dla środowiska bez poświęcania ich skuteczności.

Nasze początki: projekt rodzinny

Historia Tahesthectic sięga 1920 roku. Był to czas zmian społecznych, kulturowych i politycznych, naznaczony wyzwoleniem kobiet, rewolucją w modzie i muzyce oraz redefinicją kultury.

Chcemy podzielić się z wami życiem kobiety, która dzięki odwadze, inteligencji, wizji i wielkiej odwadze była w stanie położyć podwaliny pod dzisiejszą Grupę Tahe.

W tamtych latach czasopisma zaczęły rozpowszechniać bardziej zmysłowy i wyzwolony wizerunek kobiet, które reprezentowały nowy kobiecy styl życia charakteryzujący się krótkimi spódniczkami, brakiem gorsetu i fryzury. Nosiły makijaż i kosmetyki, piły mocny alkohol, paliły i jeździły z dużą prędkością, kwestionując w ten sposób wartości uważane za społecznie poprawne w tamtym czasie. Były to niezależne i atrakcyjne kobiety, które postrzegały pracę jako szansę na emancypację i wyzwolenie.

Młoda Ana María Ortiz entuzjastycznie przyjęła nową modę na pielęgnację i piękno, motywowana możliwością pomocy finansowej owdowiałej matce i utrzymania rodziny. Swój entuzjazm przekazała swoim pierwszym klientom, przekonując ich do przyłączenia się do nowej mody i dbania o siebie za pomocą nowych kosmetyków, które wcześniej przygotowała w aptece wraz ze swoimi przyjaciółmi farmaceutami.

Z zapałem i troską przygotowywały one kosmetyki, które młoda przedsiębiorczyni oferowała swojej rosnącej klienteli, jako remedium na spierzchniętą, suchą skórę, niechciane piegi i nieestetyczne przebarwienia. Jej wyobraźnia, odwaga i entuzjazm nie znały granic.

Ujędrniająca linia Anti-Aging

1920 Firming Anti-Aging pomaga przywrócić skórze elastyczność i jędrność, zmniejszając widoczność zmarszczek i drobnych linii. Dzięki starannie dobranym składnikom i zaawansowanej technologii dba o jakość produktu przez cały czas.

Linia jest odpowiednia dla osób, które martwią się brakiem jędrności i szukają intensywnej pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Wszystkie produkty z tej linii mają łagodny zapach, ponieważ zawierają niskie stężenie perfum, wyselekcjonowane z minimalnym stężeniem alergenów, aby zminimalizować ryzyko podrażnień i alergii.

Rodzinna tradycja, która wykracza poza pokolenia

W latach sześćdziesiątych José Magaña, syn Any Maríi, kontynuował rodzinną tradycję wraz ze swoją żoną Purą Pardo i tak stopniowo zaczęli kształtować nowy projekt biznesowy, który skrystalizował się w stworzeniu początkowej fabryki.

Z tych pierwszych obiektów para zaczęła produkować swoje pierwsze formuły kosmetyczne, bardzo proste, ale wykonane z wielkim oddaniem, entuzjazmem i miłością.

Linia Regenerating Anti-Aging

1960 Regenerating Anti-Aging to regenerująca linia przeciwstarzeniowa zaprojektowana, aby pomóc zredukować zmarszczki i drobne linie, poprawiając teksturę skóry i przywracając blask i elastyczność, które są tracone wraz z upływem czasu. Dzięki starannie dobranym składnikom zwalcza oznaki starzenia i pielęgnuje skórę.

Rezultat wieloletnich badań i rozwoju w dziedzinie dermokosmetyków, 1960 Regenerating Anti-Aging to idealne rozwiązanie dla osób pragnących zmniejszyć oznaki starzenia i zregenerować skórę, pomagając odsłonić promienną skórę.

Czyste, zrównoważone, salonowe podstawy

Aby produkty 1920 Firming Antiaging i 1960 Regenerating Antiaging doskonale spełniały swoje funkcje pielęgnacyjne, musimy najpierw przygotować skórę na przyjęcie bogatych składników, które stanowią część ich formuł, dzięki Clean Balanced, kompletnej linii do opracowania i wykonania spersonalizowanych procedur oczyszczania i usuwania zanieczyszczeń, martwych komórek, śladów makijażu, sebum i zanieczyszczeń, pozostawiając skórę głęboko odżywioną i czystą, bez pozbawiania jej naturalnych olejków.

Zacznij dbać o swoją skórę tak, jak na to zasługuje

Tahesthetic Clean Balanced to linia stworzona z myślą o potrzebach każdego rodzaju skóry. Nasze wysokiej jakości produkty oferują kompleksową pielęgnację skóry i skuteczne głębokie oczyszczanie, usuwając zanieczyszczenia i pozostawiając skórę promienną i w pełni przygotowaną do dalszych zabiegów.

Każdy produkt został rygorystycznie przetestowany, aby zagwarantować jego skuteczność i uzyskać widoczne i trwałe rezultaty, dostosowując się do wszystkich potrzeb, ponieważ wiemy, że każdy rodzaj skóry jest wyjątkowy.

Włączając naszą linię kosmetyków oczyszczających do codziennej rutyny, zrobisz pierwszy krok w kierunku nieskazitelnej, odmłodzonej skóry.

Zwiększ wyniki leczenia dzięki naszym koncentratom

Solutions to linia koncentratów zaprojektowanych specjalnie w celu zwiększenia korzyści płynących z zabiegu elektroporacji i przeniesienia zabiegów estetycznych na nowy poziom doskonałości. Każda fiolka została stworzona w celu zaspokojenia określonych potrzeb skóry, od nawilżenia i rewitalizacji po odmłodzenie i korektę niedoskonałości.

Kluczem do naszych koncentratów jest ich zdolność do pracy w synergii z urządzeniem EPN , wykorzystując jego zdolność do tymczasowego otwierania mikro kanałów, aby umożliwić większe wchłanianie substancji czynnych. Oznacza to, że nasze produkty mogą wnikać głębiej, tam gdzie ich działanie jest naprawdę potrzebne, maksymalizując wyniki i zapewniając długoterminowe korzyści.

 

Rekomendowane artykuły