Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″][bt_text]

…to techniki pielęgnacji zapewniające błyszczące włosy.

Przywracają połysk zniszczonym włosom. Zdrowe włosy charakteryzują się głębokim blaskiem. Aby go przywrócić należy zadbać, by włosy powróciły do swojej naturalnej kondycji. Nowa generacja zabiegu MAGIC BX PLUS przy użyciu wzmacniacza połysku natychmiastowo zmiękcza łuskę włosów i pozwala im na odbijanie światła od swojej powierzchni zapewniając rewitalizującą kurację od wewnątrz, ponieważ nie tylko przywraca połysk, ale poprawia stan zdrowia włosów.

Magic Efecto Botox na przestrzeni niespełna roku zdobył serce klientów, fryzjerów i naszych dystrybutorów stając się najmodniejszą obecnie usługą fryzjerską. Nadal jest jedynym na rynku produktem wykorzystującym do pielęgnacji włosów połączenie kwasu hialuronowego, naturalnego kolagenu, keratyny i oleju arganowego, zbliżając usługi fryzjerskie do usług gabinetów medycyny estetycznej.
Przez jedenaście miesięcy nie doczekał się jeszcze żadnego duplikatu, co pozwala salonom już pracującym na Botoxie Tahe ustawić się na pierwszym miejscu pośród konkurencji otaczającej wszystkie salony. W dużych i małych miejscowościach.
Zgodnie z filozofią marki Tahe wciąż badamy produkt i opinię odbiorców. Te działania za stymulowały laboratorium w Hiszpanii do stworzenia nowego produktu w linii. Na przełomie maja i czerwca prezentujemy Magic Bx PLUS – booster służący do wzmocnienia widzialnych i odczuwalnych efektów zabiegu.
Dedykowany jest szczególnie tym fryzjerom, którzy chcieliby spełnić oczekiwania klientek, dla których łatwość pielęgnacji włosów przez długi czas po zabiegu jest o wiele ważniejsza od efektów wyrównania gospodarki wodnej w ich wnętrzu. Ponieważ wiele kobiet jest jeszcze pod urokiem tego jak działają zabiegi keratynowego wygładzania włosów i podobnych rezultatów wymagają od najnowszego w świecie fryzjerstwa zabiegu, nowy produkt daje możliwość zastąpienia wody służącej do przygotowania i rozcieńczenia Botoxu z fiolki, którą już znamy. Odpowiednią ilość Botoxu wstrzykuje się do ogrzanego boostera zamiast do gorącej wody. Gotowy do nałożenia produkt ma większe nasycenie keratyny, przez co po wykonaniu zabiegu klientka dłużej czuje efekty widoczne czyli wygładzenie i nabłyszczenie.

Nowa koncepcja pozwala też ograniczyć się do jednorazowego zabiegu wykonywanego raz na dwa miesiące. Ten fakt ucieszy zwłaszcza te zabiegane klientki, dla których bardzo trudne było zaplanowanie serii złożonej z aż czterech zabiegów.
Sposób wykonania zabiegu różni się nieznacznie od pierwszej jego wersji, ale możliwość jego wykonania nie wyklucza zastosowania produktu Magic Efecto Botox w konwencjonalny sposób. Najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie minimum jednego zabiegu w standardowym wydaniu, a po około tygodniu do dwóch zabiegu z użyciem boostera Magic Bx PLUS.
Zadaniem fryzjera jest zdecydowanie wspólnie z klientką, który aspekt regeneracji jest ważniejszy dla niej. Jednym zależeć będzie na odczuwalnym organoleptycznie działaniu zabiegu. Z kolei tym, które właściwie pojmą działanie wody we włosie i proces wyrównania gospodarki wodnej w jego wnętrzu, wybiorą wykonanie serii czterech zabiegów przy użyciu pierwszego sposobu jego przygotowania.

Sugerowana cena zabiegu przy użyciu Magic Bx PLUS to podwojona wartość konwencjonalnego zabiegu.
Od siebie dodam tylko tyle, że testy aplikacyjne zabiegu wykonywane przed jego wprowadzeniem na rynek na słowiańskich włosach wypadły jak zwykle jeszcze lepiej niż w gorącym kraju producenta.

Nowością w serii Magic jest wprowadzenie:

  • Magic Bx PLUS – booster wzmacniający efekty widoczne zabiegu takie jak wygładzenie i nabłyszczenie włosów – pojemność 250 ml.
  • Magic Acid 0% Shampoo – techniczna – litrowa pojemności zakwaszającego szamponu, który pozbawiony jest soli, siarczanów (SLS), parabenów i pochodnych tiazoliny. Służy do użytku w salonie fryzjerskim i dedykowany jest głównie do pielęgnacji włosów po zabiegu Magic Efecto Botox (z użyciem wody lub boostera).
  • Magic Lifting – ampułki do użytku domowego, pozwalające przedłużać efekty zabiegu.
  • Home care pack – nowy pack produktów do pielęgnacji domowej z Magic Acid 0% Shampoo 250 ml i dwoma ampułkami Magic Lifting 10 ml.

Nowe produkty dostępne w ofercie handlowej od 1 czerwca 2014 r. Szczegóły: www.tahe.pl | infolinia: 0 801 000 825 | info@tahe.pl.

[/bt_text][/bt_column][/bt_row][/bt_section]

Rekomendowane artykuły