Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″][bt_text]

Poszukujesz nowych inspiracji i nowych rozwiązań koloryzacji? Zapraszamy na szkolenie technik koloryzacji z użyciem szerokiej gamy 120 kolorów TAHE LUMIERE EXPRESS z użyciem regeneracji OLEOPLEX do Płocka już w najbliższą niedzielę 12 czerwca.

Pod okiem Ambasadora Marki Tahe Marcela Kaluszkiewicza poznasz nowoczesne koloryzacje oraz udoskonalisz pracę z kołem kolorów a także poznasz zasady farbowania siwych i dojrzałych włosów a także nauczysz się wykorzystywać i pobudzać swoją wyobraźnię wykorzystując pracę z nowo nabytym doświadczeniem.

Pozwolimy Ci spojrzeć w inny sposób na świat koloru. Omówimy techniki farbowania siwych i dojrzałych włosów, prezentując efekt działania specjalnie do tego przeznaczonych farb LUMIERE EXPRESS FONDANT.

Zaprezentujemy sposób pracy 10-minutowej farby LUMIERE EXPRESS. Zainspirujemy Cię do określania i osiągania kolejnych celów w dziedzinie koloryzacji.

Szkolenie przeznaczone jest dla fryzjerów, stylistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o istotne elementy mające wpływ na prawidłowy przebieg koloryzacji. Zaprezentujemy przy okazji produkty techniczne oraz powtórzymy podstawowe zasady kolorymetrii.

Szkolenie fryzjerskie „Kreatywne koloryzacje”

12/06/2016 NIEDZIELA

Hotel Czardasz **** SPA & Wellness

Ul. Dobrzyńska 62b, Płock

10:00 – rozpoczęcie szkolenia „LOOK & LEARN” LUMIERE
13:00 – przerwa kawowa
13:30 – ciąg dalszy szkolenia „LOOK & LEARN” LUMIERE
15:30 – zakończenie szkolenia

Cena szkolenia: 100 zł

Szczegóły uzyskają Państwo pod numerem telefonu 663 999 207 lub pisząc wiadomość na e-mail: info@tahe.pl

[/bt_text][/bt_column][/bt_row][/bt_section]

Rekomendowane artykuły