Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″][bt_text]

Ekologia jest ważna! Trwałe zmiany w środowisku naturalnym grożą katastrofalnymi skutkami już w perspektywie najbliższych kilkudziesięciu lat. Wierzymy, że metodą małych kroków – jak nasza akcja Eko Tydzień w Silogu – możemy pomóc. Dołączcie do nas!

Elektrośmieci zawierają liczne szkodliwe substancje, które po wydostaniu się ze starego urządzenia elektronicznego, przenikają do gleby. Nieodpowiednie postępowanie z elektrośmieciami w skrajnych przypadkach może spowodować zatrucie organizmów ludzi i zwierząt substancjami trującymi zawartymi w zużytym sprzęcie.

Dlatego tak ważne jest oddanie elektrośmieci do specjalnych punktów zbierania, dzięki czemu zostaną one poddane procesom odzysku, recyklingu, a szkodliwe substancje zostaną zneutralizowane. Biorąc udział w akcji Eko Tydzień w Silogu nie tylko pomagacie naszej planecie, ale możecie też cieszyć się zupełnie nową suszarką, maszynką czy prostownicą z naszej oferty.

Wystarczy, że do 10 czerwca (piątek) przyniesiecie do naszej siedziby przy Wiertniczej 149 w Warszawie stary, elektryczny sprzęt fryzjerski, a nowy będziecie mogli kupić za połowę ceny i dostaniecie od nas „ziołowy upominek”. Czekamy na was!

Eko Tydzień w Silogu

● przynieś do nas swój stary sprzęt a nowy kupisz od nas za połowę ceny (standardowej – akcja nie jest objęta cenami promocyjnymi)
● jeśli nie możesz przyjść sam – zadzwoń na 502 713 163 – nasz przedstawiciel handlowy przyjedzie do Ciebie (w Warszawie i okolicach do 20 kilometrów)
● zostaw u nas stary sprzęt a dostaniesz od nas ziołowy, zielony upominek
● akcja trwa od 6 do 10 czerwca 2016 roku. Przychodźcie, dzwońcie, piszcie codziennie od 8 do 16.
● akcja kierowana do fryzjerów i kosmetyczek

[/bt_text][/bt_column][/bt_row][/bt_section]

Rekomendowane artykuły