Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″]

Za oknem pojawiło się długo wyczekiwane słońce. Cieszymy się, ale czy równie zadowolone będą nasze włosy? Niezwykle ważne jest, żeby chronić je przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych. Zdaniem ekspertów najlepiej sprawdzają się produkt Tahe Gold Protect.

Podczas letnich miesięcy na piękne i zadbane włosy czyha wiele zagrożeń. Bardzo istotna jest ochrona przed słońcem, które bardzo wysusza włosy oraz powoduje, zwłaszcza w przypadku włosów farbowanych, że kolor traci swoją intensywność i barwę. Dlatego w laboratoriach Tahe w Hiszpanii (w której intensywne słońce jest niemal codziennością) opracowano specjalną formułę ochronnej maski i szamponu Gold Protect.

Silnie skoncentrowana i gęsta maska Tahe Gold Protect zawiera innowacyjną mieszankę nawilżających i głęboko odżywiających naturalnych olejków – Tsubaki, czyli z nasion japońskiej kamelii – sekretu błyszczących włosów Japonek, olejku z orzechów makadamia i olejku agranowego, czyli słynnego płynnego złota, o niezwykłych właściwościach wzmacniających i regeneracyjnych.

KUP MASKĘ GOLD PROTECT

Drugim produktem z tej serii i doskonałym uzupełnieniem do maski jest szampon Tahe Gold Protect. Poza delikatnym myciem włosów doskonale regeneruje farbowane i wysuszone włosy pozostawiając po umyciu na włóknach warstwę chroniącą przed działaniem słońca i innych czynników zewnętrznych, na które narażeni jesteśmy zwłaszcza latem. 

KUP SZAMPON GOLD PROTECT

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS: (22) 651-72-56 | info@tahe.pl

[/bt_column][/bt_row][/bt_section]

Rekomendowane artykuły