Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

Dobra wiadomość dla Partnerów Handlowych Silog. Zapraszamy na naszą platformę B2B, która upraszcza i przyspiesza proces zamówień.

Po zalogowaniu się pod adresem www.b2b.silog.pl nasi Partnerzy Handlowi znajdą dostęp do całego asortymentu naszej firmy z podglądem indywidualnie zrabatowanych dla zalogowanego Partnera.

Dlaczego warto skorzystać z naszej platformy:
– bieżący i aktualny podgląd stanów magazynowych całego asortymentu
– widoczność Państwa rabatów handlowych
– możliwość automatycznego powiadomienia e-mail o dostępności produktu, który Państwa interesuje
oraz bardzo szybkiej realizacji zamówienia (do 24 godzin realizacji od potwierdzenia zamówienia a do 48 godzin na dostarczenie do Państwa złożonego zamówienia)

Zamówienia możecie Państwo składać również w dotychczasowej formie wysyłając je na adres zamowienia@127.0.0.1 lub u swoich Opiekunów Handlowych Silog.

Jeśli chcą Państwo zarejestrować się na naszej platformie B2B prosimy o wysłanie maila na na adres zamowienia@silog.pllub maciej.kmiec@silog.pl, w którym podadzą Państwo numeru NIP firmy, która będzie zarejestrowana oraz adresu e-mail, który na stałe zostanie przypisany do platformy. Po zakończonej procedurze podłączenia do platformy poinformujemy Państwa e-mailem podając instrukcję ustawienia hasła. Rejestracji mogą Państwo dokonać także telefonicznie pod numerem 663 999 200.

Zapraszamy na www.b2b.silog.pl.

 

Rekomendowane artykuły