Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

Jesień w Tahe owocuje w nowości do pielęgnacji włosów.
Poznaliśmy Już serie Gold Protein, Magic Rizos, a teraz czas na MIRACLE GOLD 💥🔥💥❗️❗️❗️
6 PRODUKTÓW ANTI-FRIZZ
Czym jest Miracle Gold?
Miracle Gold to bomba odżywcza dla włosów puszących się i niesfornych. To idealne połączenie ekspresowej kuracji z mocnym i skutecznym działaniem.
Po prostu KOKTAIL DLA WŁOSÓW PUSZĄCYCH SIĘ.🍸
Jakie składniki aktywne ma seria?
👉Kwas Hialuronowy
👉Keratyna
👉Prowitaminy B5
👉Olejek Tsubaki
👉Olejek Makadamia
👉Olejek Arganowy
👉Pantenol
👉Ekstrakt z rumianku
👉Proteiny Soi
Co więcej możesz połączyć Linię Miracle Gold z Maską koloryzującą IONIC dla uzyskania odświeżenie koloru, blasku lub tonowania włosów.
Zabiegi?

Zabieg do Cienkich włosów

Zabieg do Grubych włosów

Tonowanie lub odświeżanie koloru z Ionic 

Jakie produkty są w serii?
➡Intensywny Koktajl Przeciw puszeniu się włosów 6x 10 ml
Z kwasem hialuronowym, prowitaminą B5, olejkiem tsubaki i olejkiem makadamia, pantenolem. Autentyczny koktajl aktywnych składników odżywczych i kompleksowa pielęgnacja przeciw puszeniu się włosów. Natychmiastowy połysk i miękkość. Chroni włókna włosów, dodając im siły i elastyczności, nie obciążając włosów. Formuła wegańska.
Sposób użycia:
WSTRZĄŚNIJ PRZED UŻYCIEM.
MASTER FORMULA:
1. 10ml fiolka Miracle Gold Intensive Cocktail + 10ml wody + 5g (lub potrzebna ilość) Miracle Gold Intensive Treatment Instant Anti-Frizz + 1-2cm Ionic Color (kolor dostosowany do profesjonalnej oceny).
2. Wymieszaj i nałóż na czyste mokre włosy podzielone na pasma (patrz wideo).
3. Przykryj folią lub czepkiem, zastosuj suche źródło ciepła przez 5 minut.
4. Spłucz dokładnie zimną wodą.
5. Nałożyć krem do stylizacji Miracle Gold i wysuszyć.
TYLKO DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO.
➡Intensywna Kuracja przeciw puszeniu się włosów tubka 3 x 25ml
Intensywny natychmiastowy zabieg przeciw puszeniu się włosów. Z keratyną, olejkiem arganowym i ekstraktem z rumianku, proteinami soi, pantenolem. Formuła o wysokim stężeniu składników aktywnych dla intensywnych i natychmiastowych rezultatów. Głęboka pielęgnacja dla suchych, puszących się, szorstkich włosów, która ich nie obciąża. Formuła wegańska. Sposób użycia: GŁĘBOKIE ODŻYWIENIE: Nałożyć na czyste mokre włosy podzielić na pasma i nałożyć całą tubkę. Wmasuj i przeczesz. Użyj suchego źródła ciepła przez 5 minut i dokładnie spłucz. KURACJA EXPRESOWA: Nałożyć, wmasować przez 1 minutę i dokładnie spłukać.
Częstotliwość: Zawsze, gdy włosy wymagają głębokiej kuracji odżywczej.
➡Szampon 300 ml i 1000 ml
Z keratyną, olejkiem arganowym i ekstraktem z rumianku. Delikatna formuła, stworzona, aby odbudować włókna włosów i sprawić, że włosy będą miękkie, lśniące i podatne na układanie. Kontrola puszenia. Do codziennego użytku. Formuła wegańska.
Sposób użycia:
Nanieść odpowiednią ilość na mokre włosy i delikatnie wmasować we włosy i skórę głowy. Dokładnie spłucz.
➡Maska do włosów cienkich 300 ml
Z keratyną, prowitaminą B5 i ekstraktem z rumianku. Maska dla cienkich włosów puszących się. Głęboko odżywia, zapewniając objętość, intensywny połysk i nieskończoną miękkość, nie obciążając włosów. Formuła wegańska.
Sposób użycia:
Nanieść odpowiednią ilość na umyte mokre włosy, wmasować opuszkami palców i pozostawić na 2 minuty. Dokładnie spłucz. Stosuj dwa razy w tygodniu.
➡Maska do włosów grubych 300 ml
Z keratyną, olejkiem arganowym i ekstraktem z rumianku. Maska dla gęstych, puszących się włosów.
Głęboko odżywia i kontroluje puszenie, pozostawiając włosy natychmiast miękkie, z długotrwałym połyskiem i bez lepkości. Formuła wegańska.
Sposób użycia:
Nanieść odpowiednią ilość na umyte mokre włosy, wmasować opuszkami palców i pozostawić na 2 minuty. Dokładnie spłucz. Stosuj dwa razy w tygodniu.
➡Krem do stylizacji 100 ml
Z keratyną, olejkiem arganowym i ekstraktem z rumianku, pantenolem. Krem do stylizacji włosów puszących się, które wymagają zdyscyplinowania. Zapewnia miękkość, połysk i kontrolę, pozostawiając włosy lekkie i jedwabiste bez ich obciążania. Formuła wegańska.
Sposób użycia:
Zbierz nadmiar wilgoci z czystych, wilgotnych włosów ręcznikiem i nałóż odpowiednią ilość kremu na dłonie. Nałóż na długości i końce. Przeczesz wszystkie włosy i wysusz jak zwykle. Nie spłukiwać.

Rekomendowane artykuły