Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″]

Z radością informujemy was o kolejnym sukcesie firmy Silog. Takim okazało się być szkolenie i warsztaty z technik cięcia, które poprowadziła w Piekarach Śląskich Alicja Glos-Krawczyk.


Szkolenie podczas którego, Alicja zdradzała uczestniczkom i uczestnikom tajniki swojej techniki strzyżenia, zostało przyjęte z wielkim entuzjazmem. Kursanci pilnie obserwowali, słuchali i notowali. A wiedzy, którą przekazywała Alicja Glos-Krawczyk było naprawdę dużo – technika cięcia twistowego, separacje, przekierowania, podziały, pola martwe, najwyższy punkt – to tylko niektóre z pojęć, które pojawiły się podczas szkolenia. Prowadząca imponowała nie tylko wiedzą teoretyczną, ale również niesamowitą techniką pracy z jej ulubionymi nożycami Jaguar w dłoniach.


Szkolenie z technik ciecia, uzupełnił wiedzą z koloryzacji i pielęgnacji włosów kosmetykami marki Tahe – Marcel Kaluszkiewicz. Wszystko to miało miejsce w eleganckich i wysmakowanych wnętrzach Rezydencji Luxure w Piekarach Śląskich. Zresztą miejsce imponowało nie tylko wystrojem, ale również doskonałą kuchnią, o której możliwościach kursanci mogli przekonać się w ramach wykupnego biletu na szkolenie.


Po rozmowach z uczestnikami po zakończeniu wydarzenia oraz przeczytaniu wypełnionych przez nich ankiet stało się pewne, że musimy zorganizować kolejne z Alicją Gos-Krawczy. Reakcje były bowiem bardzo entuzjastyczne. Dlatego już teraz mamy dla Państwa dobrą wiadomość. Alicja Glos-Krawczyk zawita na nasze zaproszenie w Warszawie w pierwszy weekend czerwca. Więcej informacji już wkrótce!


Alicja Glos-Krawczyk fryzjerstwem zajmuje się od ponad 20 lat. Przeszła wszystkie stopnie wtajemniczenia w branży i w tej chwili zajmuje się głównie szkoleniem fryzjerów i stylistów.  

Osoby, które miały do czynienia z Alicją Glos-Krawczyk w roli szkoleniowca, wiedzą, że jej zajęcia są niezwykle efektywne. Ma niezwykły dar przekazywania wiedzy, który bierze się z połączenia umiejętności fryzjerskich, doświadczenia, pasji, talentu i niezwykłej osobowości.  

Alicja, która przez lata sama zdobywała laury na najważniejszych konkursach, jak choćby Mistrzostwo Polski w stylizacji damskiej Kreator, teraz przygotowuje fryzjerów i fryzjerki, którzy zdobywają nagrody i wyróżnienia na najważniejszych i najbardziej prestiżowych konkursach.  

Podczas pokazów i szkoleń Alicja Glos-Krawczyk uczy jak nie bać się własnych pomysłów, umieć je realizować, dobierać odpowiednie techniki, narzędzia i środki. Udział w pokazie i warsztatach Alicji to kolejny krok w Waszej fryzjerskiej karierze.  

[/bt_column][/bt_row][/bt_section]

Rekomendowane artykuły