Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″]Maszynka i trymer to podstawowe narzędzia pracy w salonie fryzjerskim. Styliści fryzur, którzy w pełni świadomie i profesjonalnie podchodzą do swojego zawodu, wiedzę, że warto sięgać po sprzęt z najwyższej półki. Dlatego nasza jesienna oferta na zestaw maszynek Bellina i Bella marki Ermila za 790 złotych to okazja (w cenie podstawowej kosztują 1185 złotych) , z której zdecydowanie warto skorzystać.

Jeśli macie wątpliwości, postaramy się je tutaj rozwiać. Zaczynimy od podstaw, czyli od marki oferowanych w naszej promocji maszynek. Ermila to firma znana i uznana pośród fryzjerów na świecie. Powstała 70 lat w Niemczech, w tym samym momencie, co jej bliźniacza siostra – marka Moser i od tego czasu systematycznie zadziwiała świat fryzjerstwa kolejnymi milowymi krokami, które czyniła w drodze ku roli lidera branży. Od zawsze produkty Ermila zadziwiały nowoczesnymi technologiami, trwałością, niezawodnością i dopracowanym wzornictwem. Od 1995 możliwości stały się jeszcze większe – wtedy to Moser i Ermila połączyły się z amerykańskim liderem rynku maszynek – marką Wahl.

ermi

Skoro wiecie już, że Ermila, to marka ze wszech miar godna zaufania, przyjrzyjcie się bliżej naszym bohaterkom – Bellinie i Belli. Ich nazwy nie są przypadkowe. Jedna wygląda piękniej od drugiej. Mają klasyczny, elegancki i bardzo ergonomiczny kształt, są świetnie wyważone i doskonale leżą w dłoni. Klasy dodaj też ekskluzywny w odbiorze, metaliczny brązowy kolor. Prezentuje się godnie i profesjonalnie zarówno we fryzjerskiej ręce, a także czekając na użycie w stacji ładującej. Dodatkowo większa Bellina posiada wyświetlacz LCD informujący o stanie naładowania baterii.


wiecej

Bellina imponuje wydajnym i niezawodnym akumulatorem litowo-jonowym, co ważne bez „efektu pamięci”, na którym może pracować przez 90, podczas gdy czas ładowania to zaledwie 60 minut. System inteligentnego zarządzania procesem ładowania zapobiega nadmiernemu naładowaniu akumulatora. Maszynka jest również wyposażona w zasilacz sieciowy. Można więc mieć pewność ciągłej i bezpiecznej pracy.

bellina

Sekret niezwykle ostrych i wytrzymałych ostrzy Belliny, właściwie nie jest sekretem. Od zawsze powstają one w niemieckiej fabryce, gdzie liczy się jakość i innowacyjność, a nie w dalekiej Azji, gdzie często najważniejsze są niskie koszty wytworzenia. Zatem precyzyjne, zrobione ze stali nierdzewnej, ostrze Magic Blade II na pewno was nie rozczaruje. Ma ono szerokość 46 mm, a podstawowa regulacja wysokości strzyżenia to od 0,7 do 3 milimetrów (oczywiście w zestawie znajduje się również zestaw sześciu nakładek pozwalających strzyc na długość od 3 do 25 mm. Ponadto ostrze Belliny wyposażone jest w system, który pozwoli szybko i bezproblemowo wymienić je na inne dostępne w portfolio marki (np. Texturizing lub Razor). W przypadku zbyt dużego obciążenia ostrza poinformuje was o tym sygnał dźwiękowy dzięki systemowi Overload Protection.

Wreszcie dusza Belliny, czyli jej silnik. Utrzymuje stałą liczbę 5000 obroków na minutę. Przy bezbłędnej, równej i wydajnej pracy jest bardzo cichy (poniżej 60 decybeli).

Producent zadbał również o to, aby konieczna konserwacja i „zabiegi higieniczne” maszynki były niezwykle przyjazne użytkownikowi. Bellina wyposażona jest w system automatycznych czujników. Samoczynnie rozpoznaje on stan, w którym nóż wymaga naoliwienia lub jest za bardzo zanieczyszczony. Po wyłączeniu urządzenia aktywuje się sygnał dźwiękowy i cały wskaźnik naładowania miga przez dwie minuty. Szczoteczka do czyszczenia i specjalna oliwa oczywiście znajdują się w fabrycznym zestawie.

Jak na swoje możliwości Bellina imponuje filigranowym rozmiarem i wagą. Wszystkie opisane wyżej dobra mieszczą się w maszynce o rozmiarach 178x46x50 mm i wadze 290 gramów.
Prawda, że wszytko to brzmi, jak zapowiedź miłej i bezproblemowej pracy? Jeszcze lepiej, jeśli pod ręką fryzjerki lub fryzjera znajduje się idealnie dopasowany do Belliny precyzyjny i niezawodny trymer Bella.

bella

Ta mniejsza siostra Belliny idealnie komponuje się z nią kształtem, ergonomią, kolorem oraz niezawodnością. Szybkie, ostre i niezawodne ostrze (też wytworzone w wyłącznie w Niemczech) zapewni bezpieczne wykonywanie precyzyjnych wycięć, kształtów i konturów. Oczywiście z ich robieniem nie musicie się spieszyć, bo Bella na naładowanym akumulatorze będzie pracować na pełnych obrotach ponad półtorej godziny (100 minut). A mówiąc o pełnych obrotach mamy ich na myśli aż 5300 na minutę.

Precyzję w pracy zapewni ostrze o szerokości 32 mm i długości cięcia 0,4 milimetra. Jeśli dodamy do tego zaledwie 130 gramów wagi, filigranowy rozmiar 142x32x32 mm, silnik system tłumienia hałasu, możliwość łatwego wymienienia ostrza na na przykład wersję Hair Tattoo, to okazuje się, że mamy do czynienia z trymerem idealnym!

I wreszcie przechodzimy do elementu naszej oferty, który może interesować was na równi z wymienionymi powyżej atutami Belliny i Belli. To ich wyjątkowa cena – 790,00 brutto (cena podstawowa bez rabatu to 1185)!

Nie czekajcie zbyt długo z decyzją, bo gwarantujemy, że pracą Bellą i Belliną będziecie zachwyceni, a przecież taka oferta nie może trwać wiecznie…

zamow

[/bt_column][/bt_row][/bt_section]

Rekomendowane artykuły