Telefon

+22 651 72 56

Email

biuro@silog.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

[bt_section][bt_row][bt_column width=”1/1″]

Jak używać nożyczek Tondeo, aby służyły wam długo i dobrze. Oto kilka podstawowych zasad, których powinniści przestrzegać.

Przede wszystkim pamiętajcie, że macie w ręku najlepsze nożyczki fryzjerskie. Właśnie – fryzjerskie, czyli służące do ciecia włosów. Nożyce, na przykład do drutu, kupicie w innym sklepie. Nie ryzykujcie i nożyczkami Tondeo obcinajcie tylko włosy.  

Druga rada – oczywista, ale jakże kluczowa dla zachowania waszych nożyczek Tondo w dobrym stanie – to unikanie uszkodzeń mechanicznych. Przechowujcie je w bezpiecznym miejscu, nie uderzajcie nimi o twarde powierzchnie, nie upuszczajcie.  

Nożyczki Tondeo lubią gdy dba się o ich higienę. Czyście je odpowiednio – każdego dnia przecierajcie miękką ściereczką, zwłaszcza w okolicach śruby, gdzie mogą dostawać się włosy oraz ostrza.  

Parafrazując znane powiedzenie „Kto nie smaruje ten nie… tnie”. Do każdych nożyczek Tondeo dodajemy pojemniczek z olejem. Używajcie go przy każdym czyszczeniu nożyczek. Wlejcie dozownikiem kroplę na śrubę nożyczek, po czym kilka razy otwórzcie i zamknijcie nożyczki.  

Wreszcie ostrzenie. To niezwykle ważna i wymagająca doświadczenia i umiejętności czynność. Jeśli nie chcecie zniszczyć ulubionych nożyczek, nie powierzajcie ich ostrzenia osobom bez kompetencji. Dlatego najprostszym rozwiązaniem jest kontakt z serwisie Silog lub jednym z rekomendowanych przez nas punktów.  

Idealnych nożyczek dla siebie szukaj tu: Nożyczki w sklepie Silog

[/bt_column][/bt_row][/bt_section]

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *